O nás

Společnost ATLANT International spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1991. Za tuto dobu získala řadu zkušeností a profesionální uplatnění v oboru nákup a prodej mechanických ochran kabelů a příslušenství k nim.

Jsme dodavateli pro firmy Skanska, Metrostav, PRE, ČEZ, STE a dalších 50 elektromontážních a stavebních firem. Po povodních v roce 2002 jsme byli dodavateli materiálu při opravách metra hl. města Prahy.

Pracujeme velice operativně. Většinu materiálu máme skladem, dodáváme v krátkých dodacích lhůtách. Za určitých podmínek (dlouhodobý odběratel, odběr velkého množství materiálu na stavbu atd.), poskytujeme slevy dle dohody se zákazníkem. Dodávky realizujeme na stavby v požadovaných hodinách.

Celovozové dodávky jsou dopravovány vozidlem s hydraulickým ramenem. Odběrateli tak odpadá starost se složením paletizovaného materiálu na stavbu. Cena dopravy je dohodnuta individuálně dle místa doručení, množství materiálu, aj.

Kromě materiálů uvedených v naší nabídce se nebráníme dodávkám jakéhokoli materiálu potřebného pro stavební, elektro, zámečnickou a jinou činnost. Výrobky pro mechanickou ochranu kabelů jsou uvedeny v Katalogu prvků PRE a ČEZ a jsou používané energetickými společnostmi a montážními elektro a stavebními firmami.

Poskytujeme bezplatnou poradenskou službu v použití mechanických ochran kabelů.

Kontaktujte nás, nebo nás navštivte přímo v prodejně, na adrese V Korytech 3278/75, Praha 10 - Strašnice.

GDPR - OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Designed by: JT WebDesign Studio

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.